23 maja 2024

Szafy są nieodłącznym elementem wielu wnętrz. Dzięki nim zapanuje ład i harmonia, a my uzyskujemy sporo miejsca na ubrania i różne przedmioty, które niekoniecznie muszą być wystawione na widok publiczny. Szafy przyjmują różną postać, od małych, smukłych wersji z tradycyjnymi drzwiami uchylnymi, po  duże szafy z drzwiami przesuwanymi. Zakup danej propozycji warto przemyśleć, by wybrany model był jak najbardziej praktyczny i pomieścił sporą ilość przedmiotów.

Szafy, które dodadzą wnętrzu nowego charakteru

Polecanym modelem są szafy z drzwiami przesuwanymi. Bardzo często pełnią one rolę garderoby. Odpowiednio rozplanowana szafa, posiada miejsce na ubrania na wieszakach oraz na półkach. Dodatkowe szuflady, to ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Dzięki takim modelom uzyskujemy porządek w naszych rzeczach. Jeżeli każdy przedmiot ma swoje miejsce, łatwiej utrzymać ogólny ład w domu i nie musimy zbyt dużo czasu poświęcać na sprzątanie. W sklepie Meblowiec.pl można zakupić różne modele szaf przesuwnych. Istnieje możliwość zamówienia ich na konkretny wymiar. 

szafy do sypialni

Nowoczesne wzornictwo

 Wśród oryginalnych modeli szaf pokojowych należy wymienić propozycje Indria, które zachwycają swoim wnętrzem (półki są bardzo praktycznie rozplanowane) oraz zewnętrzną wersją wizualną. Fronty posiadają kolor ciepłego drewna. Zestawione są z lustrzanym pasem oraz czarnym szklanym elementem. 

Przykładem szafy pokojowej z lustrem jest również model 2020 czy 2100.  Ta ostatnia propozycja może pełnić rolę szafy do przedpokoju, sypialni czy do garderoby. Bardzo atrakcyjną opcją jest  kolekcja Tes. Charakteryzuje się ona prostymi bryłami, utrzymanymi w jednym tonie kolorystycznym. Gładkie fronty posiadają jedynie w dolnej części czarny motyw, jest to ozdobny frez. Niektóre modele z tej kolekcji posiadają elementy przeszklone.

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Close

Następny wpis

Close

Czy trzeba leczyć bezdech senny?

4 stycznia 2019
Close