23 maja 2024

Smycze z logo są produktami wykorzystywanymi w reklamie niejednej firmy. Są to przedmioty popularne, dzięki swojej funkcjonalności i ciekawej prezencji. Zazwyczaj wykonane są z modnych tkanin, chociaż można też zakupić wersje z tworzyw sztucznych. Nierzadko wyglądają one oryginalnie i zaskakująco, a w reklamie przecież o to chodzi.

Smycze mogą pełnić różne funkcje

Smycze są praktyczne. Mogą służyć jako zawieszka do kluczy, telefonu czy identyfikatorów. Zazwyczaj wykorzystywane są przez firmy jako gadżet reklamowy. Smycze z logo firmy to świetny pomysł na promocję. Umieszcza się na nich kolorowe nadruki, grafiki czy hasła promocyjne. Mogą stanowić również element stroju pracowniczego. Smycze konferencyjne to nieodzowny element każdego spotkania firmowego.

Różne modele smyczy reklamowych

Standardowym modelem smyczy to model sublimacyjny. Dostępne są one w szerokościach: 10, 15, 20 i 25 mm. Uniwersalne wykończenie to karabińczyk oraz np. gumka do telefonu. W fabryce smyczy projektowane są także modele podwójne. Składają się one z dwóch rodzajów taśmy poliestrowej, które są do siebie przyszyte. Na wierzchniej warstwie nanoszony jest nadruk za pomocą sitodruku czy sublimacji. Smycze tkane są bardzo efektowne. Zazwyczaj w tym przypadku logo wplecione jest w materiał. Najczęściej jest to prosty napis lub grafika.

smycze z nadrukiem

Oryginalne wzory smyczy reklamowych

Nowocześnie prezentującym się modelem są smycze silikonowe. Są wyprodukowane z transparentnego lub mlecznego silikonu. Mogą być również wykonane z sztywniejszego tworzywa PCV. Wyglądają oryginalnie i są wytrzymałe.

 Smycze odblaskowe to kolejna atrakcyjna propozycja. Stanowią modny i użyteczny gadżet. Na całą ich długość naniesiona jest taśma odblaskowa, która zapewnia dobrą widoczność. Zazwyczaj nadruk wykonywany jest tutaj za pomocą sitodruku.

Bardzo modnym i oryginalnym projektem są smycze wyprodukowane z biodegradowalnych materiałów takich jak PET. Mogą one być ozdabiane w różnoraki sposób. Cenione są za modny wygląd oraz ekologiczny charakter.

Kolejną ciekawą wersją smyczy jest model sznurkowy. Zazwyczaj jest elastyczny, dwuwarstwowy. Jego splot jest podobny do sznurka. Zazwyczaj posiada szerokość od 10 do 15 mm. Warto  zapoznać się z bogatą ofertą Adsmycze. Ten znany dystrybutor dostarcza swoje produkty do wielu dużych miast tj. Warszawy, Krakowa, Łodzi, jak również do mniejszych miejscowości.

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Close

Następny wpis

Close

Modne szafy do każdego domu

21 marca 2019
Close