18 kwietnia 2024

Składany smartphone z elastycznym ekranem to nowość na rynku urządzeń mobilnych. Producentem tego telefonu jest chińska firma. Na urządzenie to z niecierpliwością czekają wszyscy fani gadżetów i urządzeń mobilnych.

Składany smartphone – rewolucja

Telefon o jakim tu mowa to Royole FlexPai. Smartphone ten posiada ekran Amoled o wielkości 7,8 cala. To co w szczególności na charakteryzować ten typ ekranu to nie tylko niezwykle wysoka jakość obrazu, ale także jego bardzo duża wytrzymałość. Jak przekonują producenci telefonu ekran ten ma wytrzymać nawet 200 tysięcy zgięć. Ważne jest także to, że ekran pozwala na wyświetlanie obrazu w kilku trybach. Kiedy telefon jest rozłożony obraz wyświetlany jest w trybie 4:3. Jednak podczas jego zginania ekran płynnie przechodzi do trybu 16:9 oraz 18:9.

Wnętrze telefonu Royole FlexPai

Oczywiście sam wygląd to nie wszystko. Niezwykle ważne jest także to jakie parametry posiada ten smartphone w środku. Producenci zapowiadają, że wbudowana pamięć ma wynosić od 128 do 256 GB. Niezwykle nowoczesny ma być także aparat wbudowany w telefonie. Złożony ma być z sensorów 20 Mpix oraz osiadać obiektyw f1/8. Pojemność baterii to aż 3800 mAh. Innowacją ma być także nowy, nowoczesny system ładowania.

Przyszłość

Wszystko wskazuje na to, że pierwszy na świecie składany smartphone to niezwykle zaawansowane i nowoczesne urządzenie mobilne. Można zatem śmiało pokusić się o tezę, że Royole FlexPai można zrewolucjonizować rynek urządzeń mobilnych na świecie. Czy tak będzie z pewnością przekonamy się już wkrótce.

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Close

Następny wpis

Close

Jak dbać o dobrą jakość powietrza w mieszkaniu?

4 października 2018
Close