23 czerwca 2024

Rok 2018 był niezwykle bogaty pod kątem nowych telefonów na rynku. Konsumenci w minionym roku mogli cieszyć się naprawdę szeroką ofertą smartphone’ów. Warto zatem ten rok podsumować i zastanowić się, które z telefonów można uznać za najlepsze i najpopularniejsze w roku 2018.

 1. Samsung Galaxy Note 9
  Listę najlepszych telefonów w 2018 roku rozpocząć należy od Samsunga Galaxy Note 9. To co charakteryzuje ten telefon to z pewnością bardzo solidna obudowa oraz duży wyświetlacz. Telefon ten działa niezwykle szybko. Wszystko dzięki wydajnemu procesorowi, pamięci 6 lub 8 GB RAM oraz 128 lub 512 GB pamięci masowej.
 2. Huawei P20 Pro
  Kolejny bardzo dobry telefon w 2018 to Huawei P20 Pro. Jest to aparat przeznaczony dla tych, którym najbardziej zależy na zdjęciach wysokiej jakości. Posiada on aż 3 aparaty: podstawowy, szerokokątny oraz dodatkowy szerokokątny czarno-biały. Poza tym wyposażony jest w zoom optyczny. Umożliwia także wykonywanie filmów w technologii 4K.
 3. Google Pixel 3 XL
  Na trzecim miejscu w naszym rankingu znajduje się Google Pixel 3 XL. Jest to telefon, który charakteryzuje niezwykle szybkie działanie. Wszystko dlatego, że posiada on “czysty” system Android. Po drugie telefon ten wyróżnia niezwykle wysoka jakość zdjęć.
 4. OnePlus 6T
  Jeśli wymieniamy flagowe telefony w 2018 roku to nie można pominąć OnePlus 6T. Jest to z pewnością jeden z najpłynniej i najszybciej działający telefon jaki trafił na rynek w 2018 roku. Jest bardzo wydajny i posiada bardzo dobry ekran OLED. Śmiało można go wykorzystywać do oglądania filmów i grania w gry.
 5. Huawei Mate 20
  Na końcu naszej listy znajduje się Huaweu Mate 20. Telefon ten posiada niezwykle wydajny procesor Kirin 980. Jest to idealny telefon to codziennego użytku.
Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Close

Następny wpis

Close

Uniwersalne smycze z logo

28 marca 2019
Close