18 kwietnia 2024

Firma Cerruti cieszy się dużą popularnością, ze względu eleganckie i funkcjonalne artykuły piśmiennicze. Wyróżniają się one spośród wielu propozycji innych marek, swoją atrakcyjną wersją wizualną. Oczywiście znajdziemy w ofercie, klasyczne, proste wzory, jak również mnóstwo oryginalnych projektów. Wyróżniają się propozycją jest  kolekcja Cerruti Bicolore. Należą do niej pióra i długopisy o opływowym kształcie i gładkiej, metalicznej powierzchni ozdobionej złotym klipem, pierścieniami oraz szpicem. Na stalówce również umieszczony jest złoty motyw.

W poszukiwaniu nietuzinkowych modeli piór wiecznych i długopisów

Wśród oryginalnych modeli Cerruti wyróżnia się seria Bamboo Silver oraz Bamboo Black. Artykuły piśmiennicze z serii Bambo Silver posiadają jednolity, srebrny kolor. Powierzchnia korpusu oraz zatyczki jest nieregularna, właśnie ta oryginalna faktura wyróżnia całą kolekcje spośród innych. Modele Bamboo Black posiadają czarną wstawkę na korpusie. 

pióro wieczne

Zaskakującymi projektami są wzory z serii Contortion. Czarny korpus złożony jest z serii pasków, które sprawiają wrażenie lekko poskręcanych. Korpus ku dołowi jest lekko zwężany metalowym paskiem i zakończony stalówką w tym samym kolorze. Na srebrnym klipie można umieścić oryginalny grawer. Bardzo podobny wzór posiada seria Helix. Tutaj mowa o   piórach kulkowych oraz długopisach z mosiądzu. Projekty te są niezwykłe i nie sposób przejść obok nich obojętnie. Idealnie nadają się na upominki, które przypadną każdemu do gustu, mogą stanowić również luksusowe gadżety reklamowe dla firm z nadrukiem.

Ekskluzywne zestawy Cerruti

Charakterystyczne zestawy Cerruti to również artykuły z kolekcji Ecaille . Wyróżniają się one kształtem i  strukturą. Korpus piór i długopisów pokryty jest skórą wysokiej jakości, która wykończona jest  dodatkami z stali chromowanej. Zestawy zapakowane są w skórzane etui o identycznym wzorze. Bardzo atrakcyjnie prezentują się te kompozycje.

Kontrowersyjne i nowoczesne wzornictwo zostało zawarte w modelu  Cerruti 1881 “Excentric”. Korpusy piór i długopisów składają się z szeregu metalicznych pierścieni, których zarys jest bardzo widoczny i wyróżniający się. Idealnie pasuje do osób ceniących oryginalne gadżety.

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Close

Następny wpis

Close

Czytanie – mało kosztowne i intrygujące hobby

14 lutego 2019
Close