23 maja 2024

Zabawa figurkami czy gadżetami z bajek to jedna z ulubionych rozrywek dzieciaków w każdym wieku. Psi Patrol to serial animowany, który przedstawia perypetie sympatycznej drużyny szczeniaków i ich ludzkiego lidera, czyli małego chłopca o imieniu Ryder. Akcja praktycznie każdego odcinka bajki dotyczy jakiejś sytuacji kryzysowej, którą ratuje patrol odważnych zwierzaków.

A dzieje się wiele i każdy szczeniak posiada specjalny sprzęt i kombinezon, które ułatwiają udzielanie pomocy mieszkańcom ich rodzinnego miasta Adventure Bay. Bohaterowie bajki są mili, sprytni i odważni. Dlatego zyskali sobie grono wiernych fanów. Podobnym zainteresowaniem najmłodszych cieszą się zabawki Psi Patrol, dzięki którym maluchy mogą bawić się razem ze swoimi ulubionymi postaciami w ratowanie świata.

Zabawki Psi Patrol – klocki, maskotki i figurki

Oferta obejmująca zabawki z serii Psi Patrol jest niezwykle bogata. Dzieciaki mogą liczyć na figurki bohaterów, które mogą kolekcjonować i wykorzystywać do ciekawej i zajmującej zabawy. Dostępne są figurki o zróżnicowanych rozmiarach sięgających nawet do 17 cm. Ciekawą propozycją są egzemplarze w postaci wańki-wstańki, która nigdy się nie przewraca i zabawnie kołysze się na boki. Szczeniaki z Psiego patrolu z edycji zabawek przeznaczonych do kąpieli mogą być również towarzyszem, tej niekoniecznie lubianej przez wszystkie dzieciaki czynności.

zabawki psi patrol

Dla przytulińskich dostępne są maskotki Psi Patrol. A miłośników tworzenia konstrukcji budowlanych ucieszą klocki z tej serii tematycznej. Oferta zabawek bazujących na tej wyjątkowej bajce jest jeszcze większa. Należą do nich zabawki muzyczne Psi Patrol odgrywające melodyjki z bajki albo wydające dźwięki danej postaci. Specjalne zestawy, które przedstawiają akcje ratunkowe, jakie miały miejsce w bajce i wiele innych gadżetów. Na szczególną uwagę zasługują jednak pojazdy drużyny Psiego Patrolu!

Pojazdy Psi Patrol

Każdy bohater Psiego Patrolu posiada swój własny pojazd. Szef ekipy, czyli chłopiec Ryder porusza się najczęściej specjalnym quadem, Marshall wozem strażackim, Zuma poduszkowcem, a Skye to pilotka różowo-szarego helikoptera. Pozostałe szczeniaki także mają swoje pojazdy, które można kupić w postaci zabawek. Cała drużyna ma do dyspozycji specjalny Psi Patroller.

Pojazdy z serii cieszą się olbrzymim zainteresowaniem dzieciaków. Pozwalają na wspaniałą zabawę i najczęściej w zestawie zawierają również figurkę bohatera, który porusza się konkretnym pojazdem. Zabawki Psi Patrol to świetne gadżety, które sprawią radość każdemu fanowi serii!

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Close

Następny wpis

Close

Kto i dlaczego wynajmuje laptopy?

29 marca 2019
Close