18 kwietnia 2024

Legendarne wzory oświetlenia z kolekcji Versace wyróżniają się na tle innych kolekcji niezwykłą wytwornością i estetycznym rozwiązaniem kolorystycznym w stylu Country! Luksusowe lampy, które szczególnie przeznaczone są do oświetlania przestronnych apartamentów. Niezrównane projekty oraz jakość wykonania i materiały, olśnią każdego miłośnika piękna! Perfekcyjnie zaprojektowane także od strony technicznej, eleganckie lampy do salonu dające możliwość całościowego oświetlenia dużych, bogato urządzonych przestrzeni, klasycznych wnętrz pałacowych i zamkowych, jak i tych wykonanych w stylu glamour. Lampy z kolekcji Versace oferowane przez markę Chiaro, są ręczne wykonanie z użyciem wysokiej jakości materiałów i poszczególnych elementów. Doskonale wpasują się także we wnętrza wiejskich rezydencji oraz domów czy hoteli wzorowanych na pałace. Dodadzą wnętrzom osobliwego dotyku piękna i światła!

Marka Chiaro projektuje żyrandole dekoracyjne do luksusowych i eleganckich wnętrz. Eleganckie wnętrze to przede wszystkim połączenie różnych epok i swobody wyboru. Każdy żyrandol Versace od Chiaro to wyjątkowa okazja do wyrażenia siebie, stworzenia wnętrza o wyjątkowej stylistce, z własnym, indywidualnym wizerunkiem. Lampy Chiaro Versace ozdobią Twój dom, połączą charakter i styl życia.

Żyrandol w stylu średniowiecznym od Versace będzie idealnie nadawał się do ozdabiania przestronnych pomieszczeń w dużym hotelu na dalekiej prowincji z dala od wielkomiejskiego hałasu. Wypełni w nim sale ślubne, ceremonialne, lobby lub bary. Jego wygląd zewnętrzny jest wyjątkowy i luksusowy, szczególnie, gdy będzie wisiał w dużym pomieszczeniu urządzonym w stylu wiktoriańskim. Podstawą żyrandoli i ich wystroju jest ładna oś stonowana zwykle do antycznego srebra i misternie ozdobiona. Fantazyjne, wydłużone abażury przesyłają wiązki światła poprzez ich stłumienie w celu delikatnego rozproszenia światła w całym pomieszczeniu. Poręczne zawieszenia umożliwiają regulację wysokości zawieszenia.

Rustykalna lampa sufitowa, oferuje atrakcyjny wizualnie styl i elegancko-luksusowy wygląd, zasługując na miejsce w bogatych i luksusowych salonach, hotelowych holach recepcyjnych, salach konferencyjnych i lobby. Zamkowy styl oświetlenia ma zwykle wiele, artystycznie zaprojektowanych ramion, z pięknymi kloszami, które oferują bogaty, kwiecisty wygląd. Urocze ozdoby, w uderzającym kontraście do jasnego żyrandola (srebrnego lub beżowego), ożywiają podstawę abażurów i łuki ramion. Całość tworzy królewski blask. Uzupełnieniem mogą być lampy podłogowe lub stołowe w identycznej stylistyce.

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Close

Następny wpis

Close

Koszulka polo damska jako element codziennego stroju medycznego

25 listopada 2019
Close