22 lipca 2024

Reklama wizualna nadal jest jedną z najlepszych form promocji o szerokim zasięgu. Komunikacja obrazowa trafia do odbiorcy szybko i skutecznie. Jeden obraz przekazuje olbrzymią ilość informacji w ciągu zaledwie kilku lub kilkunastu sekund. Nie ma więc lepszego medium. Dlatego zewnętrzne potykacze reklamowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest efektywny przekaz.

Dostępne na rynku potykacze reklamowe różnią się pomiędzy sobą konstrukcją, materiałami, z jakich są zbudowane (drewno, metal, plastik) oraz wielkością. Najprostsze i najlżejsze mają postać niewielkich stojaków – dwu lub jednostronnych, wyposażonych w ramy zatrzaskowe, do których wkłada się plakaty stanowiące nośnik informacji. Do zastosowania stricte zewnętrznego dedykowane są stabilne i solidne potykacze, które zostały zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych. Kupując tego typu stojak, warto zdecydować się na ofertę, która obejmuje również druk banerów reklamowych.

Tego typu nośniki wraz z umieszczoną w środku grafiką znajdują zastosowanie na stacjach paliw, przed restauracjami czy sklepami, w galeriach handlowych oraz miejscach związanych ze sztuką i kulturą np. kina, teatry, filharmonie itp. Potykacze reklamowe wykorzystywane są zarówno w celach promocyjnych, jak i informacyjnych.

Potykacze reklamowe zewnętrzne – jaki wybrać?

Oferta potykaczy zewnętrznych obejmuje kilka różnego rodzaju stojaków, takich jak totemy reklamowe, potykacze typu Windtalker – z metalową lub plastikową, ciężką i stabilną podstawą czy tradycyjne potykacze na rozkładanych nóżkach, które mają wzmocnioną budowę i posiadają odpowiednio zabezpieczone ramy plakatowe.

Jednym z czołowych producentów tego typu materiałów reklamowych, jest firma Jansen Display, która produkuje różnego rodzaju potykacze i stojaki reklamowe oraz szereg innych materiałów POS. Oferuje przy tym wykonywanie druków reklamowych, które są od razu wkładane do zakupionych stojaków.

Druk banerów reklamowych

Wybór potykacza zewnętrznego wraz z grafiką gwarantuje, że rozmiar wydruku na pewno będzie idealnie dopasowany do ramy zatrzaskowej stojaka. Firma Jansen Display dysponuje profesjonalnymi drukarkami, dzięki którym uzyskujemy wydruki bardzo wysokiej jakości. Co ważne, doświadczenie w realizacji tego typu zleceń, przekłada się na znakomite dopasowanie odpowiedniej technologi do konkretnego potykacza. Dzięki temu zyskuje się plakaty, które są doskonale wyeksponowane i skutecznie zabezpieczone.

Druk banerów reklamowych pod względem kosztów zależy od formatu zamówionego plakatu oraz od materiału, na jakim zostanie wydrukowany. Może to być papier, materiał banerowy albo specjalna folia przystosowana do potykaczy podświetlanych od tyłu, a także wysokiej jakości tkanina PWP do podświetleń. Do wykonania wydruku konieczne jest przesłanie grafiki, najlepiej w pliku wektorowym (np. PDF, ESP, SVG), chociaż dopuszczalne są też pliki rastrowe (np. JPG, TIFF, RAW). Decydując się na kompleksowy zakup potykacza wraz z grafiką, zyskujemy produkt, który jest praktycznie od razu gotowy do użytkowania.

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Close

Następny wpis

Close

Jaki program do projektowania elektroniki?

13 lutego 2019
Close