23 czerwca 2024

Aparaty słuchowe, w stosunkowo łatwy sposób, pozwalają zwiększyć komfort życia milionom ludzi na całym świecie. Statystyki pokazują jednak, że aż dwie na trzy osoby niedosłyszące, nie decydują się na skorzystanie z komfortu, jaki niosą ze sobą te wyjątkowe urządzenia. Powodów może być wiele, często jednak jest to po prostu wstyd, który zniechęca do założenia aparatu.

Tego typu nastawienie ma szansę na zmianę. A wszystko za sprawą nowoczesnych technologii i zupełnie nowego podejścia twórców aparatów słuchowych, do ich projektowania. Już od jakiegoś czasu urządzenia do korekcji słuchu nie przypominają tych topornych aparatów sprzed kilkunastu lat. Rozwój technologii umożliwił znaczne zmniejszenie ich rozmiarów, przez co są mało widoczne i o wiele wygodniejsze w codziennym użytkowaniu. To jednak nie wszystko. Firma Signia zdecydowała się pójść o krok dalej w projektowaniu tego typu urządzeń, czego efektem są aparaty słuchowe Styletto.

Designerskie aparaty słuchowe Styletto – funkcjonalny i piękny design

Zaprojektowane przez markę Signia aparaty słuchowe z linii Styletto łączą w sobie nowoczesne funkcje z niezwykle subtelnym wyglądem. Linia ta została stworzona z myślą o osobach, które szukają aparatów mogących stać się częścią codziennej stylizacji. Wyglądających nie tyle jak ciekawy gadżet, a wręcz jak element ozdobny. Modele te dedykowane są dla niedosłyszących z lekkim lub średnim ubytkiem słuchu.

aparaty słuchowe Styletto

Największą zaletą aparatów Styletto jest ich niezwykła dyskrecja i elegancja. Przy tym gwarantują rewelacyjne efekty dźwiękowe. Zastosowane w nich technologie zapewniają doskonałą słyszalność nie tylko otoczenia, ale również w pełni naturalne brzmienie własnego głosu. Na uwagę zasługuje również fakt, że urządzenia te sterowane są za pomocą aplikacji mobilnej lub wygodnego pilota miniPocket. A to jeszcze nie wszystko, co mają do zaoferowania!

Styletto, super personalizacja i komfort noszenia

Aparaty słuchowe Styletto charakteryzują się smukłym kształtem, który świetnie dopasowuje się do ucha. Dzięki temu są one bardzo wygodne w noszeniu. Co istotne, producenci poszli o krok dalej, tworząc trzy kombinacje kolorystyczne, pozwalające na jeszcze większą personalizację wyglądu aparatu. Dzięki temu można wybrać kolor według własnych preferencji. Jest to wspaniała opcja, która spodoba się za pewne każdemu.

Signia za sprawą aparatów Styletto sprawiła, że urządzenie korekcyjne stało się interesującym dodatkiem, który nie tylko skutecznie podnosi komfort życia, ale prezentuje się niczym nowoczesna biżuteria. Dlatego świetnie będą się w nim czuć zarówno osoby młode, jak i starsze.

Show Full Content

Komentarze

Dodaj komentarz

Close

Następny wpis

Close

Modne szafy do każdego domu

21 marca 2019
Close